menu sol
menu sag

acilim header
hosting servers box banner
Get Adobe Flash player Yukleniyor....


bottom of hosting header
website hosting main area top
Anasayfa KURUMSAL Firma Profili
PDF Yazdır e-Posta

AGS'ye Genel Bakış

AÇILIM GİYİM SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 17.11.2009 yılında tekstil sektöründeki deneyiminden, iş dünyasında kazanılan rekabet gücünden ve yetenekli moda-tasarım ve yönetici ekibinin yaratıcı fikirlerinden doğdu.

Şu an Diyarbakır Merkezde bulunan tesisinde, günlük 2500 adet gömlek üretimi yapan firma; 4000 m2 kapalı, 1500 m2 açık alanda modern, örnek bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İŞKUR ile ortaklaşa yürütülen bir projede bölgede tekstilin önemli bir iş kolu olması yönünde; İŞKUR tarafından yönlendirilen işsiz hanımlara, meslek eğitimini uygulamalı olarak vermekte, kalifiye personel yetiştirilmesi konusunda üstüne düşen sosyal sorumluluğu yerine getirmektedir.

AÇILIM GİYİM yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen, mevcut istihdam sayısını 250 kişiye kadar çıkarmıştır. AÇILIM GİYİM’ in asıl hedefi ise; istihdam sayısını her yıl katlayarak 1000 kişiye kadar çıkarmaktır.

AÇILIM GİYİM, toplamda, 219 adetlik bir makine parkuruna sahiptir. AÇILIM GİYİM Makine Parkurunu, hedefleri doğrultusunda, artırarak kapasite artırımı için tüm altyapı projesi çalışmalarını da tamamlamıştır.

Diyarbakır’da gelecek yıllarda tekstilin üretim merkezi olma yolunda,  AÇILIM GİYİM tarafından atılan küçük ama sağlam adımlarla bir yandan istihdam yaratılırken, diğer yandan rekabetçi serbest piyasa şartlarının gerekleri;

- Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden korunan kalite tutkusu,

- Mükemmeliyete ulaşma arzusu,

- İşçiliğe duyulan saygı,

- Detaylara gösterilen özenle

Sağlanmaktadır.

 

 

 

Turkish English

website hosting main area bottom

Sunan: Design by Eqinoks.